Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Sponsors

Programma

Indien er geen clubscheidsrechter beschikbaar is dient het team zelf voor een scheidsrechter te zorgen.
Indeling (club)scheidsrechters, klik hier

Veld en kleedkamerindeling, klik hier

Datum Tijd Thuis Uit Info
22 mei 14:30 Cluzona 1 (zon) Madese Boys 1 (zon)
22 mei 11:30 Madese Boys 2 (zon) RCD 2 (zon)
25 mei 19:45 Madese Boys 3 (zon) Right'Oh 3 (zon)
22 mei 11:30 SC Gastel 5 (zon) Madese Boys 3 (zon)
22 mei 10:30 Leerdam Sport'55 2 (zon) Madese Boys 4 (zon)
22 mei 11:00 Be Ready 5 (zon) Madese Boys 5 (zon)
21 mei 10:15 JEKA JO19-2 Madese Boys JO19-1
21 mei 12:30 Madese Boys JO18-1 SC Welberg JO18-2
25 mei 19:30 Unitas JO17-1 Madese Boys JO17-1
21 mei 12:30 Madese Boys JO16-1 SSC'55 JO16-1
25 mei 19:00 TSC JO15-2 Madese Boys JO15-2
21 mei 10:45 Madese Boys JO15-2 Bavel JO15-2
21 mei 12:30 Madese Boys JO13-1 Beek Vooruit JO13-1
25 mei 18:30 Baronie JO13-2 Madese Boys JO13-1
21 mei 9:00 Neerlandia'31 JO13-1 Madese Boys JO13-2
21 mei 9:00 Madese Boys JO13-3 Advendo JO13-1JM
21 mei 10:45 Madese Boys JO11-1 Rijen JO11-1
21 mei 10:00 Baronie JO11-5 Madese Boys JO11-2
21 mei 9:00 Right'Oh JO11-3 Madese Boys JO11-3
21 mei 9:00 Madese Boys JO11-4 TSC JO11-4
21 mei 10:45 Madese Boys JO10-1 RFC JO10-1
21 mei 12:00 TSC JO10-3 Madese Boys JO10-2
21 mei 10:15 RFC JO9-1JM Madese Boys JO9-1
21 mei 10:45 Madese Boys JO9-3 Boeimeer JO9-3
21 mei 9:00 Madese Boys JO8-1 Beek Vooruit JO8-5
21 mei 9:00 Madese Boys JO8-2 TSC JO8-2
21 mei 10:45 Madese Boys JO8-3 Beek Vooruit JO8-4
21 mei 8:30 R.K.S.V. Groen Wit JO8-1 Madese Boys JO8-4
21 mei 12:00 Sarto JO8-10 Madese Boys JO8-5
21 mei 9:20 Hoeven JO7-2 Madese Boys JO7-1
21 mei 9:10 Madese Boys JO7-1 UVV'40 JO7-1
21 mei 9:00 Baronie JO7-2 Madese Boys JO7-1
21 mei 9:00 DESK MO7-2 Madese Boys JO7-2JM
21 mei 9:10 Raamsdonk JO7-2 Madese Boys JO7-2JM
21 mei 9:20 Madese Boys JO7-2JM SCO JO7-1
21 mei 8:40 Irene'58 JO7-1 Madese Boys JO7-3JM
21 mei 8:50 Madese Boys JO7-3JM Waspik JO7-2
21 mei 8:30 TSC JO7-4 Madese Boys JO7-3JM
25 mei 19:00 JEKA MO15-1 Madese Boys MO15-1
21 mei 12:00 DIA MO15-2 Madese Boys MO15-2
21 mei 10:45 Madese Boys MO11-1 Rijsoord MO11-3
21 mei 10:15 ST Zwaluwe/DHV JO8-1 Madese Boys MO8-1
22 mei 12:15 TSVV Merlijn VR1 (zon) Madese Boys VR1 (zon)
Bekijk meer
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!