Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Sponsors

Programma

Indien er geen clubscheidsrechter beschikbaar is dient het team zelf voor een scheidsrechter te zorgen.
Indeling (club)scheidsrechters, klik hier

Veld en kleedkamerindeling, klik hier

Datum Tijd Thuis Uit Info
2 okt 14:30 Waspik 1 (zon) Madese Boys 1 (zon)
30 sep 20:30 Irene'58 45+1 Madese Boys 45+1
30 sep 19:30 Madese Boys 45+1 HZ'75 45+1
30 sep 21:00 Madese Boys 45+1 VCW 45+1
30 sep 21:30 Oosterhout 45+1 Madese Boys 45+1
1 okt 15:00 DVO'60 6 Madese Boys 2
2 okt 11:45 Madese Boys 2 (zon) SVSSS 2 (zon)
2 okt 12:00 SC Gastel 5 (zon) Madese Boys 3 (zon)
1 okt 14:30 Madese Boys 4 SCO 4
2 okt 11:00 Madese Boys 4 (zon) RFC 3 (zon)
1 okt 14:30 Madese Boys 5 Terheijden 2
1 okt 14:30 Olympia'60 5 Madese Boys 6
1 okt 10:00 SCO JO12-2 Madese Boys Jo12-1
1 okt 15:00 Waspik JO19-1 Madese Boys JO19-1
1 okt 12:15 SC Welberg JO19-1 Madese Boys JO19-2
1 okt 10:45 Madese Boys JO17-2 FC Tilburg JO17-3
1 okt 10:00 Dongen JO15-1 Madese Boys JO15-1
1 okt 10:45 Madese Boys JO15-2 Baronie JO15-4
1 okt 13:30 Wieldrecht JO14-1 Madese Boys JO14-1
1 okt 12:30 Madese Boys JO13-1 DIA JO13-1
1 okt 10:45 Madese Boys JO13-2 SEOLTO JO13-1
1 okt 9:00 Madese Boys JO13-3 FC Right-Oh JO13-1
1 okt 10:45 Madese Boys JO11-1 TSC JO11-1
1 okt 9:00 Madese Boys JO11-3 Bavel JO11-2
1 okt 10:30 FC Right-Oh JO11-3 Madese Boys JO11-4
1 okt 10:00 The Gunners JO11-1 Madese Boys JO11-5
1 okt 10:45 Madese Boys JO11-6 RFC JO11-4JM
1 okt 9:00 Madese Boys JO9-1 Beek Vooruit JO9-1
1 okt 9:30 Wieldrecht JO9-1 Madese Boys JO9-2
1 okt 8:30 Irene'58 JO9-1 Madese Boys JO9-3JM
1 okt 10:45 Madese Boys JO9-4 TSC JO9-4
1 okt 9:00 Madese Boys JO9-5JM Waspik JO9-3
1 okt 9:00 Dongen JO8-2JM Madese Boys JO8-1JM
1 okt 8:30 Boeimeer JO8-3 Madese Boys JO8-2JM
1 okt 10:45 Madese Boys JO8-3 Irene'58 JO8-1
1 okt 9:10 HZ'75 JO7-1JM Madese Boys JO7-1JM
1 okt 8:50 Madese Boys JO7-1JM FC Right-Oh JO7-1JM
1 okt 14:30 SC 't Zand MO20-1 Madese Boys MO20-1
1 okt 12:30 Madese Boys MO15-1 ST Oosterhout/SCO MO15-2
1 okt 9:30 GDC MO13-1 (9-tal) Madese Boys MO13-1
1 okt 9:00 Madese Boys MO11-1 Kogelvangers MO11-1
1 okt 11:00 Neerlandia'31 MO11-1 Madese Boys MO11-2
1 okt 14:30 Madese Boys O23-1 UVV'40 O23-1
2 okt 12:15 Boeimeer VR1 (zon) Madese Boys VR1 (zon)
Bekijk meer
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!