Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Sponsors

Wedstrijdzaken

Voor een compleet overzicht met oefenwedstrijden en clubscheidsrechters:

Kies "Alle programma's" in het menu "Programma"



Datum Tijd Thuis Uit Info
11 sep 14:30 Right'Oh 1 (zon) Madese Boys 1 (zon)
4 sep 14:00 Madese Boys 1 (zon) OVV'67 1 (zon)
28 aug 13:00 Madese Boys 1 (zon) Oosterhout 1 (zon)
23 aug 20:00 Zwaluwe 1 Madese Boys 1 (zon)
21 aug 13:00 Madese Boys 1 (zon) Wernhout 1 (zon)
11 sep 11:30 Terheijden 2 (zon) Madese Boys 2 (zon)
4 sep 11:45 Madese Boys 2 (zon) Rijen 2 (zon)
3 sep 12:30 Madese Boys 2 Oosterhout 2
10 sep 12:30 SSC'55 3 Madese Boys 2
11 sep 11:00 Madese Boys 3 (zon) Right'Oh 2 (zon)
4 sep 10:00 SC Emma 3 (zon) Madese Boys 3 (zon)
10 sep 14:30 Madese Boys 3 DHV 2
3 sep 14:30 Zwaluwe 3 Madese Boys 3
11 sep 11:00 Madese Boys 4 (zon) OVV'67 4 (zon)
4 sep 10:00 DIA 13 (zon) Madese Boys 4 (zon)
3 sep 14:30 Madese Boys 4 ST TPO/VOV zat 2
10 sep 14:30 Terheijden 2 Madese Boys 4
3 sep 14:30 RFC 5 Madese Boys 5
10 sep 14:30 Madese Boys 5 SCO 5
3 sep 14:30 Madese Boys 6 RFC 7
10 sep 15:15 SCO 6 Madese Boys 6
10 sep 14:30 Madese Boys JO19-1 Boeimeer JO19-1
3 sep 15:00 RKSV Volkel JO19-1 Madese Boys JO19-1
27 aug 14:30 Madese Boys JO19-1 Unitas JO19-1
27 aug 14:30 Madese Boys JO19-1 Unitas JO19-1
10 sep 12:30 Madese Boys JO19-2 Roosendaal JO19-3
10 sep 12:00 WSC JO17-1 Madese Boys JO17-1
24 aug 20:00 Dongen JO17-1 Madese Boys JO17-1
3 sep 12:30 Madese Boys JO17-1 UVV'40 JO17-1
3 sep 12:30 Madese Boys JO17-1 UVV'40 JO17-1
10 sep 10:30 GDC JO17-1 Madese Boys JO17-2
10 sep 12:30 Madese Boys JO15-1 TSC JO15-1
10 sep 10:45 Madese Boys JO15-2 Virtus JO15-2
10 sep 11:00 SC Emma JO14-1 Madese Boys JO14-1
10 sep 10:45 SC Gastel JO13-1 Madese Boys JO13-1
3 sep 10:30 Madese Boys JO13-1 Wieldrecht JO13-1
6 sep 19:00 Madese Boys JO13-1 OJC ROSMALEN JO13-2
10 sep 10:45 Madese Boys JO13-2 Klundert JO13-1
10 sep 9:00 Madese Boys JO13-3 ST Zwaluwe/DHV JO13-1
10 sep 9:00 Madese Boys JO12-1 HZ'75 JO12-1JM
10 sep 10:15 RFC JO11-1 Madese Boys JO11-1
10 sep 8:30 Oosterhout JO11-2 Madese Boys JO11-2
10 sep 9:00 Madese Boys JO11-3 Boeimeer JO11-2
10 sep 10:00 VCW JO11-1 Madese Boys JO11-4
10 sep 8:30 Boeimeer JO11-4 Madese Boys JO11-5
10 sep 10:45 Madese Boys JO11-6 DESK JO11-2
10 sep 9:00 Madese Boys JO9-1 JEKA JO9-2JM
10 sep 10:45 Madese Boys JO9-3JM Oosterhout JO9-2JM
10 sep 11:00 Oosterhout JO9-3 Madese Boys JO9-4
10 sep 9:00 Madese Boys JO9-5JM Terheijden JO9-2
10 sep 9:00 Madese Boys JO8-1JM Right'Oh JO8-1JM
10 sep 9:00 WDS'19 JO8-1JM Madese Boys JO8-2JM
10 sep 10:45 Madese Boys JO8-3 SCO JO8-3
10 sep 9:25 HZ'75 JO7-1JM Madese Boys JO7-1JM
10 sep 8:45 Madese Boys JO7-1JM VCW JO7-1
10 sep 9:05 Madese Boys JO7-1JM Virtus JO7-1JM
10 sep 13:00 Bavel MO17-1 Madese Boys MO17-1
10 sep 12:30 Madese Boys MO15-1 WSC MO15-1 (9-tal)
10 sep 10:45 Madese Boys MO13-1 SVO De Gaard MO13-1
10 sep 8:45 De Fendert MO11-1 Madese Boys MO11-1
10 sep 10:00 VOAB MO11-1 Madese Boys MO11-2
3 sep 14:30 Madese Boys O23-1 Drechtstreek O23-2
10 sep 14:30 Madese Boys O23-1 Roosendaal O23-2
11 sep 10:00 Right'Oh VR1 (zon) Madese Boys VR1 (zon)
Bekijk meer
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!